بازدید امن از ملک در زمان شیوع کرونا

  • 9 ماه پیش
  • 1
بازدید از ملک در دروان کرونا

در چند ماه اخیر، شیوع ویروس مرگبار کرونا سبب ایجاد تغییر در سبک زندگی شده است. بسیاری از مردم سعی کرده اند که تا جای ممکن در خانه مانده و به جز کارهای ضروری از خانه خارج نشوند. مهمانی‌ها، همنشینی‌ها و فعالیت های تفریحی نیز به حالت تعطیل در آمده اند. اما مسئله مسکن از موارد ضروری بوده وحتما باید به آن پرداخته شود.  افرادی به انتهای موعد اجاره خانه‌ نزدیک شده  و ناچار به تعویض خانه و جستجوبی خانه جدید هستند. برخی دیگر نیز از قبل به فکر خرید خانه بوده باشند و به دلایل اقتصادی و مالی امکان به تعویق انداختن خرید ملک را نداشته باشند.حال چه باید کرد؟

 املاک اریکه در ادامه نکاتی را جهت بازدید امن از املاک در دوران شیوع ویروس کرونا بیان خواهد کرد.

  • امکان سرایط بیماری کرونا در ازدحام بسیار بالاست و ضد عفونی کردن محیط نیز کاری زمان‌بر است. اگر در سال قبل امکان ده‌ها بازدید در روز از ملک وجود داشت اما اکنون تعداد بازدید ها باید کاهش یابد و بهتر است بین بازدید ها فاصله زمانی مناسبی در نظر گرفته شود.
  • سعی کنید همه‌ی مورد‌هایی را که برای بازدید در نظر گرفته اید در سایت املاک اریکه بررسی کنید. عکس‌ها، ویدئوها و جزئیات قرار گرفته در سایت املاک اریکه به شما کمک خواهند کرد تا ملک‌های مناسب‌تر خود را به راحتی پیدا کنید. اگر به دنبال ملکی با شرایط و امکانات خاصی هستید، فیلترهای جستجو سایت به شما کمک خواهند کرد.
  • در صورت امکان قبل از شروع بازدید تا دقایقی بعد از اتمام بازدید، درب و پنجره ها باز گذاشته شود تا تهویه هوا به خوبی انجام گیرد.
  • از بردن همراهان متعدد مخصوصا کودکان خودداری کنید. فضای اکثر خانه ها آنقدر وسیع نیست که تعداد زیادی از افراد از جمله ساکنین، نماینده املاک و شما و همراهانتان بتوانید با رعایت فاصیه اجتماعی ملک را بازدید کنید.
  • در حین بازدید حتما ماسک استفاده کنید و به هیچ عنوان به سطوح و اشیا مختلف موجود در خانه دست نزنید حتی اگر دستکش به دست دارید. همچنین فاصله اجتماعی (حداقل یک تا دو متر با افراد دیگر) را حفظ کنید.
  • ویروس کرونا به راحتی توسط آب و صابون و الکل از بین می‌رود. بنابراین بلافاصله بعد از اتمام بازدید دست‌ها را با آب و صابون یا محلول‌های ضدعفونی الکلی بشوید و تا قبل این کار به صورت، کلید‌‌ها و تلفن همراه خود دست نزنید. ساکنین فعلی خانه نیز بعد از اتمام بازدید دستگیره‌های در یا سایر سطوحی که امکان لمس شدن توسط بازدید کننده دارند را ضد عفونی کنند.
  • ما به شما پیشنهاد می‌کنیم در صورتی که اجاره نشین هستید سعی کنید با مالک صحبت کرده و کنار بیایید. مالکان محترم هم بهتر است برای جلوگیری از شیوع بیماری با شرایط مناسب اقدام به تمدید اجاره نامه کنند.

مقایسه ملک ها

مقايسه كردن